„Gyermeklánc Alapítvány”

Szülői kezdeményezésre alakult, melynek célja:

• a Napsugár óvodába kerülő gyermekek játék és mozgásigényének kielégítéséhez, a játékeszközök beszerzése, valamint komplex képességfejlesztő játékok vásárlása
  • esztétikus környezet kialakítása (virágok, növények, árnyékolók stb.)
  • a közös programok költségeihez való hozzájárulás

Alapítványunk fennmaradását az Önök támogatása, valamint az Önök által felajánlott SZJA 1%-a teszi lehetővé.

Adószámunk: 18684797-1-13

Számlaszámunk: 16200137-00065308

Köszönjük az eddigi támogatásokat!

„Pitypang Alapítvány”

2004-ben jött létre szülői kezdeményezésre, melynek célja:

• a Kék Óvodába járó gyermekek harmonikus fejlesztésének elősegítése, a leghatékonyabb módszerekkel, és hozzá kapcsolódó eszközökkel.
  • a Kék Óvoda tárgyi és technikai feltételeinek bővítése.
  • a gyermekek környezettudatos neveléséhez, valamint a játék- és mozgásigény kielégítéséhez szükséges komplex eszközök beszerzése.

Adószámunk: 18702226-1-13

Számlaszámunk: 16200137-00062295

Köszönjük az eddigi támogatásokat!

Bezárás